empty Üye ol Üye girişi
Teslimat / Sevkiyat

Mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firması veya nakliye firması(100 desi ve üzeri ürünler için) tarafından www.hepucuz.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir e-satiş belgesiyle e-mail olarak tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-mail size yollanacaktır.

www.hepucuz.com.tr ürün portföyünde bulunan binlerce ürün için stok tutmamaktadır. Ürünler sipariş üzerine ilgili fabrikamızdan ve tedarikçilerimizden temin edilerek müşteri adresine kargo ile ulaştırılmaktadır. (Satın almak istediğiniz ürünün kendi stoğumuzda olup olmadığını ve kargolama süreci ile ilgili bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.) Ürün temin sürecinden dolayı siparişler 3 işgünü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler mağazamız stoklarında tükenebilmekte ya da nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

Saat 17.00` ten sonra gelen siparişler bir sonraki iş günü alınmış olarak kabul edilir. Cuma günü 17.00` ten sonra gelen siparişler takip eden pazartesi günü alınmış olarak kabul edilir. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.

Teslimat Süresi;

Kesinleşen siparişler 3 iş günü içinde kargo firmasına verilmekte ve yurtiçinde kargo firması tarafından teslim edilmektedir. Türkiye’ nin her yerine teslimat süresi, siparişinizin kargo firmasına verildiği günden itibaren en fazla 7 iş günüdür. 

Mobilya teslimat süresi 21 gün +2 gün yol şeklindedir.

Yüksek Hacimli Teslimatlar;

www.hepucuz.com.tr müşterilerinin 100 desi veya kilogram üzerindeki büyük hacimli siparişlerini randevulu teslimat sistemi ile müşterilerine teslim etmektedir. Büyük hacimli siparişlerinizin teslimatında kargo firması tarafından telefon ile aranacak ve teslimat öncesinde teslim zamanı konusunda randevulaşarak bilgilendirileceksiniz.

Teslimat Şekilleri;

Tek seferde aynı teslim noktasına sevkedilen 100 desi veya kilogram altındaki siparişleriniz daire kapısı önünde teslim edilir.

Tek seferde aynı teslim noktasına sevkedilen 100 desi veya kilogram üzerindeki büyük hacimli siparişleriniz apartman kapısı önünde teslim edilir.

Teslimat sırasında dikkat etmeniz gerekenler;

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde ürününüzü açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Ürünlerin Garantisi;

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ve/veya zamanla ortaya çıkabilecek arızalar, teknik soru ve sorunlar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. Tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

Sipariş Durumu;

Siparişiniz onaylandığında ve ürününüz tedarik edildikten sonra kargo bilgileri ile sizlere e-mail ile bildirilecektir.

Siparişinizin durumunu daha detaylı öğrenmek için Sipariş Takibi bölümüne girip siparişinizin durumunu görebilir ve Kargoya verildiyse Gönderi Takip No ile siparişinizin online takibini yapabilirsiniz.Gönderi Takip Numarası ürününüz kargoya verildikten bir gün sonra belirlenmektedir.

Kampanyalı Ürünler; 

Sitemizde bulunan ürünlerde distribütör firma yapmış olduğu kampanyaları ve fiyatları değiştirme hakkını gizli tutar ve ihbarsız değiştirebilir. Dolayısıyla siz değerli müşterilerimize sipariş vermeden önce, hediyeli veya indirimli ürünlerin stok ve fiyat durumlarını sormanızı tavsiye ederiz.

 
 
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 32 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 23864282
Kargo
Müşteri Rehberi
Kurumsal
Sosyal Medya
Profilim
Güvenlik ve Gizlilik Politikası
İade & Garanti Şartları
Hasar Bildirim/Takip
Banka Hesap Numaraları
Havale Bildirim Formu
Nakliye & Teslimat
Hakkımızda
Müşterilerimiz Ne Dedi?
Kargo Bilgisi
İletişim
Facebook
Twitter
Google +

eticaret neticaret e-ticaret