empty Üye ol Üye girişi
İade ve Garanti Şartları

 Garanti Şartları;

Hepucuz.com.tr'de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler üretici garantisi altındadır. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. 

Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar üretici firmaların yetkili servisleri tarafından giderilecektir. 

Ürünlerin garanti kapsamında kalabilmesi için sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

Sipariş İptali;

Siparişinizin iptalini info@hepucuz.com.tr

e-mail adresine sipariş numaranız ile birlikte e-mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz eğer kargoya verilmemiş ise iptal işleminiz gerçekleştirilecektir.

İade Şartları;

Satın aldığınız ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uyarak, teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürün/ürünler için " 0232 3232246 " numaralı Müşteri Hizmetlerini arayarak veya info@hepucuz.com.tr e-mail adresine e-mail göndererek iade başvurusunda bulunabilirsiniz.

Not: Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

İade Şartlarımız;

-İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile yapılmalıdır. (Orjinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez.)

-Ürün müşteri tarafından teslim alındıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalarda, üretici/distribütör firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

-Ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

-İade edeceğiniz ürünün orijinal kutusu ve/veya ambalajı bozulmuş (kutu ve/veya ambalaja herhangi koli bandı ve çeşitli yapıştırmalar yapılmış) ve yeniden satılabilecek durumda olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen veya değişim yapılacak ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenir.

Ürünlerde ve/veya ambalajında aşağıdaki durumlar söz konusu ise iade alınmaz;

-Herhangi bir leke, kir, çizik, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanma ve hasar varsa, Parçaları ve aparatları eksikse,

-Orijinal ambalajı kutu ve/veya kutu içersindeki destekleyici kutu, kutucuk, köpük ve hava kabarcıklı poşetler eksikse.

-İade edeceğiniz ürünü, sizlere gönderdiğimiz fatura ile birlikte ve neden ürünü iade ettiğinizi anlatan bir dilekçe ile bizlere iade etmeniz gerekmektedir.

-İade edeceğiniz ürünü, size teslim edildiği andaki durumu ile geri vermeniz gerekir eğer ürünü kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı ödemekle yükümlüsünüz.

-Mobilya gurubundaki demonte ürünlerde montaj yapıldıktan sonra ürün değişimi yapılamamaktadır.

-Sipariş üzerine üretim yapılan döşemeli ürünlerde( koltuk,kanepe,berjer )ürün değişimi , iadesi ve iptali yapılamamaktadır.

İade İşlemleri;

İadeye gelen ürün incelendikten sonra, gerekli görüldüğü takdirde Yetkili Servise veya Tedarikçi Firmaya test etmeleri için gönderilir.

Yukarıdaki iade şartları yerine getirilmiş ise iade işlemi başlatılır. Bu işlem 3 - 7 gün arasında değişmektedir.

İadeyi onayladığımızda sizlere e-mail veya telefon ile bilgi verilecektir.

İadelere ait alışveriş tutarınızın geri ödemesi, ürün tarafımıza ulaşıp iade için uygunluk kontrolünden geçtikten sonra işleme konulmaktadır.

Siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise iade bedeli kredi kartınıza, siparişiniz havale ile yapıldı ise bilgilerini vereceğiniz banka hesabınıza, kargo ücreti kesildikten sonra, gönderilecektir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslimat sırasında kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

 
 
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 58 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 23749184
Kargo
Müşteri Rehberi
Kurumsal
Sosyal Medya
Profilim
Güvenlik ve Gizlilik Politikası
İade & Garanti Şartları
Hasar Bildirim/Takip
Banka Hesap Numaraları
Havale Bildirim Formu
Nakliye & Teslimat
Hakkımızda
Müşterilerimiz Ne Dedi?
Kargo Bilgisi
İletişim
Facebook
Twitter
Google +

eticaret neticaret e-ticaret