empty Üye ol Üye girişi
Kargo Ücretleri

Değerli müşterilerimiz,

Tüm ürünlerde Karşıyaka ilçemize kargo ücretsiz olup, gönderim işlemi kendi teslimat elemanlarımız tarafından, güzergah planına göre yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerimiz için ise 100 desinin altındaki ürünler SÜRAT KARGO ile tarafınıza gönderilir ve kargo ücreti alıcıya aittir. 100 desi ve üzeri ürünlerin gönderim işlemi ise (mobilya ve beyaz eşya gibi) anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları tarafından yapılmakta olup, ücret bulunduğunuz ile göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle müşteri temsilcimizden nakliye ücreti ile ilgili fiyat öğrenerek sipariş işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Aynı zamanda 100 desi ve üzeri ürünlerde gönderim işlemi nakliye firmaları tarafından yapıldığı için "Kapıda Ödeme Seçeneği" ile yapmış olduğunuz siparişler iptal edilecektir. Kapıda ödeme seçeneği sadece anlaşmalı olduğumuz SÜRAT Kargo ile gönderimlerde geçerli olacaktır.

 Siparişe ait kargo ücreti ürün desi miktarına göre değişiklik gösterdiğinden dolayı, kargo ücretini öğrenmek isteyen müşterilerimiz müşteri temsilcimizden kendi siparişlerine ait kargo ücretini öğrenebilirler.

Not: Değerli müşterilerimiz lütfen, mobilya kategorisinden vereceğiniz siparişlerinizde ödeme seçenekleri arasında bulunan "Kapıda Ödeme Seçeneği"ni kullanmayınız. Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan mobilya siparişleriniz iptal edilecektir. "Kapıda Ödeme Seçeneği" sadece SÜRAT Kargo ile yapılan sevkiyatlarda geçerlidir.

Mobilya Sevkiyatları:

Firmamız 50 yılı aşkın süredir seçkin mobilya markalarının bayiliğini yapmaktadır. Sipariş verdiğiniz mobilyalar sizin tercih ettiğiniz kumaş ve renkte Bursa İnegöl'de bulunan fabrikalarda üretilir. Üretim süresi fabrika işleyişi ile ilgili olmakla birlikte 21 gündür. Mobilyalarınız üretim işlemi tamamlandıktan sonra demonte olarak fabrika ambalajlarıyla nakliye firmaları tarafından adresinize ulaştırılır. Nakliye firmalarının nakliye amaçlı kullandıkları araçlar çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların büyük oluşları ve yüksekliklerinden dolayı girememe gibi durumlarla karşılaşılabiliyor. Bahsi geçen nakliye firmalarımız ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en yakın noktalara teslim edebilmektedir. Bunlar dışındaki oluşabilecek herhangi bir sıkıntıda Müşteri Temsilcisi arkadaşlarımıza bilgi verebilir ve destek alabilirsiniz.

İzmir dışındaki diğer iller ve ilçeler için teslimat ücreti ürüne ve teslim edileceği yere göre değişmektedir. 0232 323 22 46 numaralı telefondan bizlere ulaşarak nakliye ücreti hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 
 
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 56 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 23749212
Kargo
Müşteri Rehberi
Kurumsal
Sosyal Medya
Profilim
Güvenlik ve Gizlilik Politikası
İade & Garanti Şartları
Hasar Bildirim/Takip
Banka Hesap Numaraları
Havale Bildirim Formu
Nakliye & Teslimat
Hakkımızda
Müşterilerimiz Ne Dedi?
Kargo Bilgisi
İletişim
Facebook
Twitter
Google +

eticaret neticaret e-ticaret